Kongre Merkezi:

1. Uluslararası, 2. Ulusal KonAHED Aile Hekimliği Kongresini 04-07 Haziran 2020 tarihinde Konya Dedeman Otel'de gerçekleştirilecektir.


Kongrenin Dili:

Kongre’nin resmi dili Türkçe ve İngilizce’dir.


Önemli Tarihler:

• Bildiri Gönderim Son Tarihi: 04 Mayıs 2020
• Erken Kayıt Son Tarihi: 17 Nisan 2020
• Geç Kayıt Tarihi: 18 Nisan 2020
• Kongre Tarihi: 04-07 Haziran, 2020


Katılım Sertifikası:

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.


Davet Mektubu:

Kayıt işlemini yaptırmış tüm katılımcılara talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının kurumundan izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.


Sergi Alanları:

Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla Konya Dedeman Otel'de geniş bir alan ayırılmıştır. Sergi alanlarına girişte kongre kaydı yaptırmış olma şartı aranmaktadır.


Sunu Teslim & Kontrol Odası:

Sunumlarınız sırasında zorluk yaşamamanız için CD ve taşınabilir belleklerinizi Microsoft Office altında çalışan programlarda hazırlamanız ve yedeklerini yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Sunumunuzdan önce mutlaka CD ve taşınabilir belleklerinizi herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sunu teslim / kontrol odasında kontrol etmeniz rica olunur. Tüm salonlarda dizüstü bilgisayar ve görüntüleme cihazları bulunacaktır. Sunumlar CD yada taşınabilir bellek ile teslim edilmelidir. Kişisel bilgisayarlardan sunum yapılmak istenildiği taktirde salon içinde bulunan teknik masaya bilgi verilmesi gerekmektedir. Herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sunumlarınızı oturum saatinizden en az 1 saat önce yayına hazırlaması için Sunum Kontrol odasına teslim etmeniz gerekmektedir.


Bildiri Gönderimi:

Bildiriler konahedkongre.com web sitesinden online bildiri gönderme kısmı kullanılarak online olarak gönderilecektir. Özetler gönderildiği şekilde basılacağı için yazım hatalarına dikkat edilmesi gerekmektedir.


Posterler:

Değerlendirme sonucunda poster olarak kabul edilen klinik çalışmalar basılı poster şeklinde yayımlanacak ve katılımcılar tarafından kongre süresince poster alanında incelenebilecektir.